Čištění Koberců Ostrava

Čištění koberců Ostrava

Pokud hledáte důkladné čištění koberců v Ostravě, naše firma domino úklid , se o vás postará. Naši čističi koberců jsou těmi pravými lidmi pro jakýkoli naléhavý případ čištění. Jsme schopni přijet ve velice krátkém čase, někdy ještě ten stejný den, kdy zavoláte.

Již 8 let vám nabízíme kvalitní hloubkové čištění a čištění celoplošných koberců, kusových koberců a koberců s vysokým vlasem.

Čistíme koberce ve firmách, domácnostech, domech, restauracích, hotelech, barech, školkách nebo jiných objektech.

Hloubkové čištění koberců pomáhá udržovat kvalitu koberce a především udržuje nízkou prašnost a množství alergenů v místnostech. Odstraníme škody způsobené nehodami dětí nebo čtyřnohých miláčků. (psi, kočky atd.

Čištění perského koberce v oOstravě
Čištění koberce
čištění koberců a sedaček Ostrava

Čištění koberců v Ostravě a okolí

Zbavíme vaše koberce a čalouněný nábytek i velmi staré špíny, skvrn, mastnoty, alergenů, nežádoucích pachů, roztočů a jejich výměšků.

K hloubkovému čištění a čištění koberců používáme špičkové profesionální čisticí stroje Kärcher a také ekologické, antialergické čisticí prostředky nejvyšší kvality rovněž od společnosti Kärcher.

Na velmi znečištěné plochy apod. používáme další speciální, ale zaručené výrobky od německých a italských výrobců. Koberec vykartáčujeme až do hloubky vlasu koberce a všechny nečistoty a přebytečnou vodu vysáváme zpět do sběrné nádoby vysavače.

KVALITA – HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ OSTRAVA

Po kvalitním hloubkovém čištění koberců se vlas regeneruje a narovná do původní polohy. Koberec je provoněn svěží vůní. Ke kvalitní a přesné práci nestačí pouze špičková technologie. Vyžaduje také dlouholeté zkušenosti (s různými typy koberců atd.).

Čističe Kärcher, které používáme, jsou šetrné k životnímu prostředí, mají antialergické účinky a kromě toho, že odstraňují hluboko usazené nečistoty, velmi účinně ničí plísně, parazity a bakterie usazené v čištěném povrchu. Mírně alkalická povaha čisticí směsi umožňuje okamžité odstranění všech nečistot, které jsou následně vysáty zpět z koberce.

Čištění koberců a čalouněného nábytku obvykle provádějí dva zametači se dvěma stroji najednou, čímž se doba zametání zkrátí na polovinu a vy budete mít méně času. Vždy se snažíme splnit vaše požadavky a dosáhnout stoprocentního výsledku naší práce.

Služba čištění koberců Ostrava je vhodná nejen pro alergiky. Do cílové skupiny patří také domácnosti s domácími zvířaty. Za 8 let čištění koberců víme, že důkladně odvedená práce je pro nás tou nejlepší reklamou.

Jak čištění koberců provádíme?

Vyčištěný koberec postříkáme čisticím prostředkem Kärcher pod silným tlakem a na více znečištěná místa aplikujeme speciální čisticí prostředek, který necháme působit přiměřenou dobu.

 Namočený koberec poté vysajeme silným vysavačem a veškerou přebytečnou vodu včetně nečistot vysajeme do sběrné nádoby čističe. Tento postup několikrát opakujte, dokud nedosáhnete požadovaného výsledku.

Jak dlouho koberce schnou?

Doba schnutí: 3 – 9 hodin závisí na několika faktorech, teplotě a vlhkosti vzduchu a větrání v místnosti, míře znečištění koberců nebo pohovek.

 V letních měsících lze dobu schnutí koberců výrazně urychlit otevřením oken a v případě malých koberců s vyšším vlasem umístěním na čerstvý vzduch.

Jak často dopřát koberci hloubkové vyčištění?

Mokré čištění a kartáčování koberců v domácnosti doporučují odborníci dvakrát ročně a pokud máte doma alergika, měli byste je provádět ještě častěji.

 Hloubkové čištění a kartáčování koberců se doporučuje ve firmách a u těžších koberců i 3x ročně.

Hloubkové čištění koberců v Ostravě

Výhody hloubkového (mokrého čištění koberců)

  • Mezi odborníky v oboru je uznávána jako nejefektivnější metoda.
  • Výrazně snižuje množství alergenů – vhodné řešení pro rodiny s malými dětmi a domácími zvířaty.
  • Všechny biologické kontaminanty, jako jsou mikrobi, roztoči a štěnice, špína, mastnota jsou zničeny ohřátou vodou.
  • Umožňuje 100% ekologické čištění koberců, které nejsou extrémně znečištěné. 
  • Kvalita vzduchu se po službě čištění koberců Ostrava výrazně zlepší, protože se obnoví filtrační schopnost textilní podlahy. Používáme vysoce výkonné zařízení Karcher™ pro extrakci horkou vodou.