Čištění Koberců Ostrava

Čištění sedaček Ostrava

Čištění sedaček v Ostravě

Nabízíme kvalitní hloubkové čištění čalounění pohovek, sedacích souprav, gaučů, válend, postelí, židlí, matrací, křesel, kuchyňských lavic, taburetů, psích pelíšků a veškerého čalouněného nábytku.

Jsme schopni dorazit do 2 dnů od objednání a provést hloubkové čištění za skvělé ceny. Máme 8 let zkušeností, takže takže víme jak zacházet s jakýmkoli povrchem a čalouněním.

Vaše pohovky, koberce a další čalouněný nábytek můžeme kvalitně hloubkově vyčistit ve vaší domácnosti, firmě, restauraci, hotelu nebo jiném objektu. Čistíme také kožené pohovky.

Hloubkově vyčistíme i vaše pohovky a odstraníme starou špínu, skvrny, nežádoucí pachy (cigaretový kouř), roztoče a jejich výměšky, nehody vašich dětí nebo čtyřnohých miláčků. (psi, kočky atd.)

 

Jak čištění sedaček provádíme?

Pracujeme s profesionálními, výkonnými stroji na čištění sedadeč Kärcher a s vysoce kvalitními, ekologickými a antialergickými čisticími prostředky, rovněž od společnosti Kärcher. Na špínu nebo velmi silně znečištěná místa používáme různé speciální čisticí prostředky. 

Sedačky, postele a křesla jsou hloubkově vyčištěné až do hloubky vláken. Poté z nich silným vysavačem vysajete všechny nečistoty a přebytečnou vodu.

Vždy se snažíme o stoprocentní výsledek naší práce a splnění vašich požadavků. Pro kvalitní a přesnou práci nestačí pouze špičková technologie. Vyžaduje také dlouholeté zkušenosti (s různými materiály sedadel atd.).

Za 8 let, co se zabýváme čalouněním sedacích souprav, víme, že kvalitně a precizně odvedená práce je pro nás tou nejlepší reklamou, abyste si naše služby rádi objednávali i v budoucnu.

Odstraníte také zápach?

V prostorách, kde se kouří nebo kde do místnosti pronikají různé výpary a pachy, např. z kuchyně, jsou textilie a nábytek plné nepříjemných pachů.

 Po vyčištění se vyčištěný povrch zregeneruje, oživí se barvy, odstraní se pachy a z vaší pohovky zůstane jen příjemná, svěží vůně.

Odstraníte všechny nečistoty a skvrny

V každé domácnosti se čas od času stane, že se něco vylije na pohovku, děti něco popíší nebo nakreslí. Látky obsažené v čisticích prostředcích, které používáme, jsou speciálně vyvinuty tak, aby rozpouštěly většinu běžných skvrn a po vykartáčování je zcela odstranily.

 Někdy se občas stane, že některá skvrna nepůjde protože už se vsákla do povrchu ovšem většinou vyčistíme 95 % skvrn.

Jak dlouho trvá čištění sedačky a jak dlouho schne?

Čištění trvá podle stupně znečištění, ovšem ve většině případů jsme hotovy do 45 minut. Podle velikosti a podle typu materiálu.

Doba schnutí pohovek a čalouněného nábytku je přibližně 2-9 hodin. Matrace do 4 hodin. Záleží na typu čištěného materiálu, stupni znečištění a zejména na teplotě a větrání v místnosti.