Čištění Koberců Ostrava

Čištění a nátěr střech Ostrava

Poskytujeme mytí střech, čištění střech, renovace střech a nátěry střech v Ostravě a celém moravskoslezském kraji. Používáme nejkvalitnější dostupné techniky a přípravky, které vám zajistí dlouhodobý pěkný vzhled střechy a prodloužení její životnosti. Čištění je prováděno pomocí horolezecké techniky přímo na střeše. Naši zaměstnanci mají bezpečnostní a technické zkoušky, takže vám poskytneme tu nejkvalitnější péči o vaší střechu. Po vyčištění střechy od řas mechů a nečistot aplikujeme hydrofobní nástřik, který prodlouží životnost a na nějaký čas brání opětovnému vzniku organických nečistot. Nepodceňujte mechy a napadení na střeše, jelikož výrazně zkracují její živnost. Také zvyšují vlhkost v objektu a vznik zatékajících míst. Poskytujeme také čištění a nátěr střech ve městech Frýdek - Místek, Opava, Karviná, Havířov, Šenov, Nový Jičín, Vřesina a v okolí.

Hlavní výhody tlakového čištění střech Ostrava a okolí

Ekologicky šetrná metoda, která navrací původní vzhled střechy.

Ušetříte až 80 % nákladů na novou střechu.

Odstraňujeme všechny nečistoty včetně velkého nánosu mechů, bakterií a plísní.

Mechy narušují strukturu střechy a dělají mikrotrhliny a zvyšují množství zatékajících míst.

Čištění střechy je prováděno přímo na střeše pomocí horolezecké plošiny, takže ušetříte tisíce za pronájmy plošin atd.

Čištění je prováděno pomocí benzínového tlakového čističe, bez nutnosti elektrické energie a o síle až 300 barů.

 

čištění střech Ostrava
Mech na střeše

Čištění mechu ze střechy

CO JE TO MECH?

Mech je bezkvětá rostlina produkující výtrusy, které vyrůstají v malých tobolkách. Po vyklíčení se z něj vyvine protonema, která díky vláknitému a listovitému růstu vypadá jako kolonie řas.

PROČ ROSTE MECH NA STŘEŠE?

Mnoho majitelů domů se ptá, proč mech roste na jejich krásné a drahé střeše, přestože se v její blízkosti nenacházejí žádné rostliny. Mech je však rostlina, které se daří na chladných a vlhkých stanovištích. Pokud se tedy na vaší střeše objevuje nálet mechu, je pravděpodobné, že střecha je ve stínu stromů nebo jiných věcí, které propouštějí vlhkost.

ŠKODY ZPŮSOBENÉ MECHEM NA STŘEŠE

Když je ho na střeše málo, nezpůsobuje žádné nebezpečí. Pokud se však dlouhodobě neošetřuje, způsobuje značné škody a zhoršuje kvalitu konstrukce střechy. Ta začne ztrácet důvěryhodnost.
Jejich schopnost prorůstat mezi každou trhlinou šindele také ničí její trvanlivost. Jakmile zesílí, šindel se oslabí a začne propouštět úniky vody.
Mech dokáže absorbovat velké množství deště a udržet si ho po delší dobu. V pravý čas se z něj stane plíseň, přemění se na bakterie a rám vaší střechy se začne drasticky rozpadat.

Hlavní důvody tlakového čištění střechy

Proč by se měla střecha čistit?

Abyste prodloužili životnost. Čištění pomáhá minimalizovat a eliminovat poškození a také zabraňuje zatékání. Tím se prodlužuje její životnost.

Ušetří vám peníze za účty za energie

Mít čistou střechu vám ušetří více peněz vynaložených na účty za energie, protože příliš mnoho nečistot a mechu na střeše způsobuje, že dům absorbuje více tepla, což vás stojí více na získání chladné teploty. A naopak v zimě díky rostoucím mechům a narušení izolační vlastnosti střechy, může unikat teplo.

Abyste se vyhnuli častým opravám

Ponechání plísní a mechů na střechách může zkrátit životnost střechy a způsobit škody, které vyžadují opravy, jimž lze čištěním předejít.

Zlepšuje vzhled vašeho domu

Ať už plánujete svůj dům prodat, nebo ne, čistá střecha vždy přispěje k tomu, jak váš dům vypadá. Správně udržovaná střecha je však plusem pro krásu domova.

Jak čištění střech provádíme

Po kontaktování, nejlépe přes kontaktní formulář s přiloženou fotkou střechy nebo telefonicky. Poté po domluvě dorazíme na obhlídku stavu střechy a provedeme cenovou nabídku.

Dorazíme na přesně určený den a čas, většina střech je hotová do 2 dnů.

Budeme potřebovat přívod vody přes zahradní hadici s dostatečným tlakem a průtokem, ve většině případů používáme benzínové čističe, takže nepotřebujeme elektrickou energii.

Poté pomocí horolezecké techniky dojde k zajištění o komín nebo něco jiného. Poté pomocí vysokotlakého čištění je celá střecha vyčištěna. Podle přání zákazníka můžeme provést nový nástřik střechy nebo impregnační nano ochranu.

Na závěr po sobě uklidíme zbytky mechů a znečištění které spadlo na dlažbu nebo do okolí.

 

čištění střech Ostrava, Havířov, Frýdek, Klimkovice, Opava
čištění střech Ostrava, Havířov, Frýdek, Klimkovice, Opava
čištění střechy v Ostravě
čištění střech Ostrava, Havířov, Frýdek, Klimkovice, Opava

Ceník čištění a nátěr střech Ostrava, Opava, Frýdek - Místek, Vřesina, Nový jičín

  • Tlakové čištění střechy – 120 kč m2.
  • Impregance střechy – 20 kč m2. (Ochrana proti nasákavosti a znečištění)
  • Dopravné 6 kč km.
  • Barevný nátěr střech – připravujeme

Kontaktujte nás pro případné čištění a objednání