Volejte +420 777 782 725

Čištění koberců Frýdek - Místek profesionální čištění sedaček

Poskytujeme hloubkové čištění sedaček, koberců, matrací ve městě Frýdek Místek a v jeho okolí. Provádíme čištění po celém MS kraji a službu poskytujeme už devátým rokem. Naši službu mohou využívat domácnosti, firmy, školy atd. Čištění provádí vyškolení zaměstnanci a nabízíme nejlepší ceny. Snažíme se aby byl každý zákazník spokojen a jsme schopni dorazit i na expresní čištění, ještě tentýž den, nebo do 3. dnů od objednání. Kontaktujte nás na telefonu 777 782 725 nebo na emailu domino-uklid@email.cz.

Hlavní výhody naší firmy

Jezdíme také do okolních měst, do 30 km od Ostravy.

Službu provádí pouze naši vyškolení zaměstnanci nebo majitel.

Nejlepší ceny v Ostravě. Co nevyčistíme to neplatíte.

Termín a čas realizace se vám budeme snažit vybrat podle vašeho přání.

Čištění sedaček Frýdek - Místek

Postaráme se vám také o důkladné vyčištění sedacích souprav. Sedačky je potřeba alespoň jednou ročně vyčistit aby nedošlo k poškození a vyžrání barvy nečistotami. Dokážeme vyčistit i znečištění od moči a různých jídel i po letech znečištění, navíc hloubkové čištění ničí bakterie, viry, roztoče a alergeny. Také zneškodníme pachy od domácích zvířat.

čištění sedaček Havířov

Technika čištění koberce nebo sedačky

Čištění sedaček a koberců je prováděno profesionálními stroji značky karcher na mokré čištění. Pracujeme s vysokým tlakem sání a nástřiku takže vaši sedačku vyčistíme do 40 minut. Technika čištění je taková že je nanesen speciální prostředek na znečištění povrch a poté je spolu s vodou a znečištěním vysán do vysavače. Čistíme také kusové koberce, a plošné koberce libovolných velikostí. Za na či dobu existence jsme už vyčistili tisíce m2 koberců, takže máme zkušenosti s každým materiálem a vždy vám poradíme a odborně vyčistíme.

Výhody a nevýhody mokrého čištění koberců a sedaček

  • Čištění výrazně oživuje barvy a zanechává povrch pouze mírně mokrý nebo vlhký.
  • Dochází k obnovení vláken koberců nebo sedaček.
  • Odstraňujeme pachy po domácích mazlíčcích. 
  • Vyčistíme až 90% anorganických i biologických nečistot.
  • Jediná nevýhoda je delší doba schnuti například od 3-8 hodin. Vše záleží na materiálu a znečištění.

Products

Features

Get Started

About