Čištění sedaček ostrava

 HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ SEDAČEK


S látkovými sedačky je několik problémů. Pomalé blednutí barev a přirozená „špína“ z různobarevných látek, na kterých sedíte. V důsledku toho se na nich objevují skvrny a prach.

Všechny tyto problémy sedaček však vyřeší hloubkové čištění. Dokonce i skvrny, o kterých jste si mysleli, že zůstanou navždy, zmizí ze sedačky, jako mávnutím kouzelného proutku. Nemluvě o návratu krásných svěžích barev.


BUDE SE VÁM LÉPE DÝCHAT


Za pěkného slunečného dne zkuste na sedačku udeřit silněji. Vířící prach, který z něj vychází, připomíná malou sopku. Vypukne prakticky při každém usednutí. Vdechujete prach i výkaly roztočů. Po vyčištění se výrazně eliminuje vliv roztočů i prachu. Tím je zajištěno nejen hezčí vzhled, ale také zdravější bydlení.


ČIŠTĚNÍ KAŽDÝ ROK


Pokud chcete, aby vaše pohovka zůstala dlouho pěkná a čistá, je vhodné ji vysávat, stejně jako matraci, zhruba jednou ročně. Nebo jednou za dva roky, pokud televizi moc nesledujete. Tato intenzita čištění, pohovku nepoškodí a udrží její svěží, pěkný a zdravý vzhled.


NEMUSÍTE SE OBÁVAT ZIMY


Mokré čištění sedaček je nejlepší provádět při nízké vlhkosti vzduchu. To je letní období, ale i v zimě je vzduch v domech a bytech často suchý a čištění pohovky není žádný problém.

Ze zkušenosti vím, že když si ráno necháte vyčistit pohovku, můžete na ní večer sledovat film. Nemusíte se tedy obávat žádných komplikací a dlouhého čekání na zaschnutí pohovky. Není to ani časově náročné. Trvá to 1-2 hodiny.


PŘENECHEJTE ČIŠTĚNÍ PROFESIONÁLŮM


Je pravda, že dnes si můžete pronajmout stroj a vyzkoušet si to doma sami. Budete si však muset vybrat a koupit čisticí prostředky. Nicméně i rozpoznávání vyžaduje určitou zručnost a to, co profesionálovi trvá hodinu, vám může zabrat půl dne. Musíte také správně odhadnout intenzitu čištění, aby nedošlo k promočení nebo poškození pohovky.

Špatný postup může poškodit vlákna nebo můžete sedačku sušit několik dní. Pokud navíc sečtete náklady na pronájem čistícího stroje, chemii a čas, nebude vás naše služba stát o nic méně, než když ho svěříte do rukou profesionálů.